Zobacz naszą całą ofertę

Generators S.C.

Generators S.C. specjalizuje się w kompleksowej dostawie i obsłudze systemów zasilania rezerwowego, awaryjnego jak również stałego. W skład takich usług wchodzą etapy począwszy od przygotowania projektu po realizację i odbiór.

Współpraca z najlepszymi światowymi producentami i dystrybutorami pozwoliła nam stworzyć szeroką ofertę zespołów i agregatów prądotwórczych. Nasi pracownicy biorą udział we wszelkiego rodzaje spotkaniach, prezentacjach, targach i szkoleniach. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i pełen profesjonalizm. Staramy się być wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na nasze produkty i usługi. Na życzenie przeprowadzimy próby i prezentacje zespołów prądotwórczych w Twojej firmie. Na nasze produkty i usługi zapewniamy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia oraz szeroko rozumiane doradztwo techniczne. Chcemy być potrzebni, dlatego świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie a satysfakcja naszych Klientów i Partnerów jest dla nas dowodem najwyższego uznania. Zapraszamy wszystkich Państwa do przeanalizowania naszej oferty i zapewniamy, że do Waszej dyspozycji postawimy najlepszą naszą wiedzę, umiejętności, profesjonalizm i otwarcie naszego personelu na Państwa potrzeby.

Wieloletnie doświadczenie w branży.

Agregaty – oferta

Na ramie do zabudowy w pomieszczeniu

Agregaty te wymagają wykonania dodatkowej instalacji wentylacyjnej i spalinowej oraz dylatacji fundamentu.

W obudowie wyciszonej, odpornej na czynniki atmosferyczne

Agregaty te można z powodzeniem stosować w warunkach zewnętrznych, ograniczając koszty instalacyjne do wykonania fundamentu.

Na podwoziu jezdnym z dyszlem stałym lub regulowanym

Są to homologowane zabezpieczone antykorozyjnie podwozia, dostosowane do wagi i gabarytu agregatu. Mogą występować z dyszlem stałym lub regulowanym, z zaczepem oczkowym lub kulowym.

Co mówią nasi klienci

Świetna i szybka realizacja zlecenia. Przyjechali, podłączyli, szybko sprawnie.

Piotr Nowaczyk

Bez nich nie odbyła by się nasza uroczystość. Jestem wdzięczny,  że nasz event odbył się bez żadnych przeszkód mimo wiatru.

John Tito